KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606058

nr 1660 6058

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, kust. Olja på pannå, 323x30 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 november 2024
kl 20:25:32